BACHELORSTUDIES

Дизайн-менеджмент Гонконг - програми МВА Гонконг Дизайн-менеджмент

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Програма управління дизайном поєднує в собі курси з проектування та управління, щоб дозволити студентам навчитися управляти відділом дизайну в бізнес-ситуації. Такі програми можуть включати курси за операціями, фінанси, маркетинг, дизайн інтер'єру, графічний дизайн і моду.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Дизайн-менеджмент Гонконг - Візьміть Дизайн-менеджмент Гонконг. Усі програми Дизайн-менеджмент та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Дизайн-менеджмент, Гонконг Filter

Bachelor of Entrepreneurial Management (Honors) in Design Business

Caritas Institute of Higher Education
Bachelor
21 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
15 Лип 2020
англійська
Кампус

Program objectives: to educate and train students in the design business discipline in both academic and professional terms such that upon graduation they will be able to assu ...

Детальніше