BACHELORSTUDIES

Програми Дизайн-менеджмент, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Досягнення ступінь бакалавра, як правило, займає від трьох до чотирьох років. Це передумова для зарахування до самих передових курсових і багато професійні кар'єри доступні для випускників. Деякі сертифікати, необхідні для роботи може бути досягнуто тільки після завершення досліджень.

Що таке бакалавра в галузі дизайну управління? Студенти, які надходять у цій найважливішій дизайну дослідження в більш широких рамках підприємницької діяльності та управління творчим процесом. Вони, як правило, розвивати знання про методології проектування і додатків, що робить зображення і веб-дизайну. Курсова також зазвичай включає в себе навчання з управління бізнесом. Ця комбінація озброює студентів для діяльності в цій галузі, таких, як розробка маркетингових стратегій, управління творчих проектів і планування рекламних заходів.

Є ряд переваг для вступу в програму бакалавра управління проектуванням в.При заповненні вимог ступеня, багато студентів сформувати портфель, який може бути використаний після закінчення при пошуку роботи. Крім того, студенти, які наближається закінчення часто залучати до організації.

Кожна програма має унікальні особливості, тому вартість ступеня бакалавра в області проектного менеджменту передбачити нелегко. Це має важливе значення для осіб, які зацікавлені в цьому найважливішому досліджувати варіанти ретельно, перш ніж питаючи про фінансові потребах конкретної установи.

Випускники, які заробляють ступінь бакалавра в галузі дизайну управління часто виявляються затребувані в широкому діапазоні професійних можливостей. Вони можуть стати проектні директорів для приватних організацій, керівників рекламних агентств та заходи з планування груп. Інші можливості працевлаштування включають відділи обслуговування клієнтів в рекламних агентствах, допомагаючи в розробці нових дизайнерських компаній, або управління творчий відділ всередині компанії.

Курси проектного менеджменту можуть бути запропоновані в будь-якій точці світу та онлайн-класи часто доступні для тих, хто обмежений географічно, ні хто вимагає гнучкий графік. Якщо ви готові, щоб почати з курсом, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

5 Результати в Дизайн-менеджмент Filter

Бакалавр мистецтв у галузі цифрового бізнесу, дизайну та інновацій

EU Business School
BA
Лют 2021
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Цифрування у швидко розвивається та постійно розвивається глобальному економічному кліматі створює нові та цікаві можливості для запуску, а також пропонує існуючим підприємств ...

Детальніше

Бакалавр мистецтв з управління дизайном

United International Business Schools
BA
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі програми та модульному дизайну, кілька початкових дат доступні на ...

Детальніше

Бакалавр наук в області проектного управління

American University of Sharjah
BSc
<
Денна
англійська
Кампус

Головний проектний менеджмент пропонує нашим студентам можливість вивчати дизайн в більш широкому контексті підприємництва та управління творчим процесом. ...

Детальніше

Управління холостяк дизайн - Берлін

LISAA Paris
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

БАКАЛАВР ДИЗАЙН УПРАВЛІННЯ - BERLIN

Детальніше

Технічний дизайн одягу

Fashion Institute of Design & Merchandising FIDM Digital Arts
BSc
Вер 2021
англійська

Програма бакалавра наук з технічного дизайну одягу готує студентів до кар'єри в галузі дизайну та розробки продуктів для світової індустрії моди. ...

Детальніше