BACHELORSTUDIES

Дизайн продуктів США - програми МВА США Дизайн продуктів

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Програми навчання по дизайну продуктів розповідають про різноманітність методів проектування і створення продуктів і речей. В процес навчання входять традиційні лекції, семінари та майстер класи, деякі програми пропонують практичні курси, які дозволять студентам створювати реальні проекти для ринку.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Дизайн продуктів США - Візьміть Дизайн продуктів США. Усі програми Дизайн продуктів та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Дизайн продуктів, США Filter

Упаковка (BS)

Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources
BSc
Вер 2021
англійська

Університет штату Мічиган був першою школою, яка запропонувала спеціалізовану програму в галузі наук про упаковку, починаючи з 1952 року, і першою, хто створив спеціальну школ ...

Детальніше