BACHELORSTUDIES

Дизайн текстилю Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Дизайн текстилю

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Студенти, які переслідують програму в текстильному дизайні, можуть отримати освіту у застосуванні тканин та дизайну у багатьох галузях. Дослідження можуть охоплювати інструкції в галузі комп'ютерного проектування, ткацтва, аналізу трендів, в'язання або текстильного друку, все для підготовки студентів до вступу в дизайн-індустрію.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Дизайн текстилю Чеська Республіка - Візьміть Дизайн текстилю Чеська Республіка . Усі програми Дизайн текстилю та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Дизайн текстилю, Чеська Республіка Filter

Бакалавр з текстилю, дизайну

Technical University of Liberec
Bachelor
Вер 2021
<
Денна
<
3 років
28 Лют 2021
англійська
Кампус

Метою цієї програми є надання студентам міцних фундаментів у галузі текстильних технологій та можливостей виробництва текстилю та одягу по відношенню до загальних дисциплін ми ...

Детальніше