BACHELORSTUDIES

Дизайн інтер'єру Португалія - програми МВА Португалія Дизайн інтер'єру

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Область дизайну інтер'єру поєднує в собі технічні навички з творчим баченням, щоб створити робочих і житлових приміщеннях в житлових або комерційних структурах. Дизайнер інтер'єрів приносить концепції дизайну і функціональні потреби в здійснитися для поліпшення будь внутрішнього середовища.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Дизайн інтер'єру Португалія - Візьміть Дизайн інтер'єру Португалія . Усі програми Дизайн інтер'єру та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Дизайн інтер'єру, Португалія Filter

Ступінь в технології і дизайні меблів

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)
Bachelor
<
Денна
<
3 років
Portuguese (Portugal)
Кампус

Глибокі зміни в звичках споживання товарів і послуг і, як наслідок, технологічного розвитку промисловості і сектора послуг у першому десятилітті цього століття, нав'язати необ ...

Детальніше

Бакалаврат / випускник в галузі дизайну та обладнання інтер'єру

Castelo Branco University of Applied Sciences
BA
<
3 років
англійська
Кампус

Здобувати знання та навички в змозі вести студента в проектно-практики | Заохочення творчого концептуальну позицію студентами у відповідь на функціональні та символічної прогр ...

Детальніше