Filter
Ступінь бакалавра
Північна Америка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження нерівності Північна Америка - Дослідження нерівності програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Дослідження нерівності Північна Америка - Візьміть Дослідження нерівності Північна Америка. Отримати всі програми Дослідження нерівності та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження нерівності, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Тип навчання
Форма навчання
Carleton University Undergraduate

Програма бакалавра Карлтона з глобальних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та переваги Карлтона, щоб забезпечити бакалаврську освіту в глобальних та ... [+]

Резюме програми

Програма бакалавра Карлтона з міжнародних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та розташування Карлтона для забезпечення вищої освіти в глобальних та міжнародних питаннях, що може дати вам перевагу на сьогоднішньому ринку праці. Програма має чотири взаємопов'язані компоненти. Послідовність основного курсу надає всім студентам загальну мультидисциплінарну основу в глобальних і міжнародних дослідженнях. 18 спеціалізацій охоплюють конкретні міжнародні та глобальні теми або географічні райони, даючи вам можливість зосередити свої дослідження відповідно до ваших інтересів.... [-]

Канада Оттава
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою