Bakalavratosvita.com

Дослідження нерівності Північна Америка - Дослідження нерівності програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Дослідження нерівності Північна Америка - Візьміть Дослідження нерівності Північна Америка. Отримати всі програми Дослідження нерівності та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Дослідження нерівності, Північна Америка Filter

Бакалавр світових та міжнародних досліджень

Carleton University Undergraduate
Кампус Денне навчання 4 років інформація Канада Оттава

Програма бакалавра Карлтона з глобальних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та переваги Карлтона, щоб забезпечити бакалаврську освіту в глобальних та міжнародних питаннях, що може дати вам перевагу на сучасному ринку праці, таких як глобальний розвиток, глобальне нерівність та соціальні зміни, глобальні політика тощо