BACHELORSTUDIES

Дослідження харчових продуктів і напоїв Кремс-на-Дунау - Дослідження харчових продуктів і напоїв програм Дослідження харчових продуктів і напоїв Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Основна характеристика австрійської системи вищої освіти є чотирирічним курсом. Після завершення ступінь бакалавра, в університеті часто мають стипендії для тих студентів, які, можливо, захочете подальші дослідження в магістратуру і навіть до докторантури рівнях.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Кремс-на-Дунау - Візьміть Bachelor Кремс-на-Дунау. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Кремс-на-Дунау Filter

Бакалавр міжнародного винного бізнесу

IMC University of Applied Sciences Krems
Bachelor Вересень 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Програма бакалавра міжнародного вина бізнесу охоплює бізнес, юридичне, виноробство та виноробство. ...

Детальніше