Bakalavratosvita.com

Дослідження харчових продуктів і напоїв Канада - програми МВА Канада Дослідження харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Якщо ви думаєте, будь-якої системи вищої освіти, що вплине на ваше життя позитивно, даючи Вам практичні знання і навички, то Канада 'и системи освіти є те, що вам потрібно. Подорож до Канади для вашої освіти дозволить Вам оцінити творчість і інновації з викладачів у цих вищих навчальних закладах.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Канада - Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв Канада . Усі програми Дослідження харчових продуктів і напоїв та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

4 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Канада Filter

бакалавр в харчовій підприємництва

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Харчування: немає ніякої іншої продукт у світі, який всі використовують, і купує щодня. Харчові впливає, хто ми, викликає політичні конфлікти, а й об'єднує людей. Протягом багатьох десятиліть, Їжа була в достатку для багатьох людей в цьому світі, поки не були оцінені таким чином. У постійно мінливому світі зі зростаючим населенням, ми повинні більше їжі кожне десятиліття. З іншого боку: їжа те, що ми разом насолоджуватися.

бакалавр в галузі управління харчової ланцюга

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Альмер Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

AERES Університет прикладних наук пропонує студентам програму ступеня в управлінні агропродовольчої ланцюга, спрямованої до кар'єри управління в одному з наступних профілів:

бакалавр в європейському бізнесі харчової

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Це 4 роки Ступінь бакалавра буде спрямована на підприємництво та інновації в Європейському продовольчої бізнесу. Перші два роки Ви отримаєте основу в галузі управління бізнесом, маркетингу та харчових продуктів розвитку.

бакалавр в галузі міжнародного бізнесу харчових

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс Альмер + 3 більше

The Міжнародна виставка продуктів харчування Ділова програма є унікальним у багатьох відношеннях, але, перш за все, тому, що вона пропонує голландська і в університеті канадського які й пропонують їх ступінь бакалавра для студентів, які закінчують цю програму, студенти вивчають, як в Канаді і в Нідерландах протягом 4 років навчання.