Filter
Ступінь бакалавра
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження харчових продуктів і напоїв Китай - програми МВА Китай Дослідження харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Китай - Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв Китай. Усі програми Дослідження харчових продуктів і напоїв та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Китай

Ступеня
Місце знаходження
Китай
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc
Institute for Tourism Studies, Macau

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вере ... [+]

Бакалавр менеджменту кулінарного мистецтва

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вересні 2011 року і закінчать в 2015 році.

Чи мають намір вони продовжити кар'єру в якості кулінарного шеф-кухаря; на фронт керуючого, або всебічне кулінарний професіонал, 4-річний курс спирається на широкий досвіді базі перевірених викладачів і кваліфікованих ремісників техніків. З світовий досвід, починаючи від 3,4 і 5-зіркових готелів в ресторанах Мішлен в місць проведення заходів тощо, IFT звертає на цій обширної бази знань для доставки всебічно широкій основі фундамент, з якого студенти можуть процвітати.... [-]

Китай Макао
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою