Filter
Ступінь бакалавра
Нова Зеландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія - програми МВА Нова Зеландія Дослідження харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Нова Зеландія є країною приголомшливих і різноманітність природи. Ківі не тільки одним з національних символів - іншими є срібні листя папороті і Кору - а й ім'я новозеландці зазвичай називають себе. Іноземні студенти повинні будете сплатити повну вартість навчання та їх власні витрати на проживання під час навчання в Новій Зеландії установи.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія - Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія . Усі програми Дослідження харчових продуктів і напоїв та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Нова Зеландія

Ступеня
Місце знаходження
Нова Зеландія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Torrens University Australia

... [+]

Особливі вимоги Вступ

Дослідження Продукти харчування та напої менеджер Operations Manager [-]
Нова Зеландія Окленд
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою