Bakalavratosvita.com

Дослідження харчових продуктів і напоїв Північна Америка - Дослідження харчових продуктів і напоїв програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Північна Америка - Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв Північна Америка. Отримати всі програми Дослідження харчових продуктів і напоїв та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

6 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Північна Америка Filter

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами

The Restaurant School at Walnut Hill College
Кампус Денне навчання Заочне навчання 120 тижні інформація США Філадельфія + 1 більше

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості.

бакалавр в харчовій підприємництва

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Харчування: немає ніякої іншої продукт у світі, який всі використовують, і купує щодня. Харчові впливає, хто ми, викликає політичні конфлікти, а й об'єднує людей. Протягом багатьох десятиліть, Їжа була в достатку для багатьох людей в цьому світі, поки не були оцінені таким чином. У постійно мінливому світі зі зростаючим населенням, ми повинні більше їжі кожне десятиліття. З іншого боку: їжа те, що ми разом насолоджуватися.

бакалавр в галузі управління харчової ланцюга

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Альмер Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

AERES Університет прикладних наук пропонує студентам програму ступеня в управлінні агропродовольчої ланцюга, спрямованої до кар'єри управління в одному з наступних профілів:

бакалавр в європейському бізнесі харчової

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Це 4 роки Ступінь бакалавра буде спрямована на підприємництво та інновації в Європейському продовольчої бізнесу. Перші два роки Ви отримаєте основу в галузі управління бізнесом, маркетингу та харчових продуктів розвитку.

бакалавр в галузі міжнародного бізнесу харчових

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс Альмер + 3 більше

The Міжнародна виставка продуктів харчування Ділова програма є унікальним у багатьох відношеннях, але, перш за все, тому, що вона пропонує голландська і в університеті канадського які й пропонують їх ступінь бакалавра для студентів, які закінчують цю програму, студенти вивчають, як в Канаді і в Нідерландах протягом 4 років навчання.

бакалавра в області кулінарного мистецтва & управління послугами

Paul Smith's College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Пол Смітс

Ступінь бакалавра в галузі управління кулінарного мистецтва і обслуговування - Наші випускники багатогранні лідери готові увійти в хвилюючий продуктів харчування і напоїв. Практичне навчання відбувається в наших шести комерційних якості харчових лабораторій, два ресторани на кампусі і студентські розетки роздрібної пекарні.