BACHELORSTUDIES

Програми Дослідження харчових продуктів і напоїв, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Ступінь бакалавра є студентом академічної програми, яка вимагає багаторічної відданості, інтенсивного курсових робіт та особистого розвитку, щоб заробити. Заробивши бакалавра може бути зроблено приблизно від двох до чотирьох років очного навчання, однак переваги заробляти ступінь бакалавра може тривати все життя.

Що таке бакалавр в області продуктів харчування і напоїв досліджень? Ця освітня програма надає студентам знання і професійної підготовки, необхідної для кар'єри в сфері послуг харчової та готельної. Через строгих класів, студенти вчаться, як управляти повсякденною діяльністю в установи громадського харчування, як проектувати меню і введенню справедливе ціноутворення, і як спілкуватися і координувати співробітників. Залежно від школи, стажування може знадобитися для того, щоб студенти, щоб заробити їх ступінь.

Після закінчення отримав ступінь бакалавра в галузі харчових продуктів і напоїв досліджень, студенти могли б показати можливі роботодавцям, що у них є відданість і знання, необхідні, щоб досягти успіху на робочому місці. Студенти можуть також бути в змозі зробити важливі ділові та особисті зв'язки, які можуть допомогти привести до кар'єри в майбутньому.

Вартість отримати ступінь бакалавра в галузі продуктів харчування і напоїв досліджень залежить від цілого ряду чинників. Студентам рекомендується досліджувати потенційні школи, щоб переконатися, що академічна програма збігалася з їх освітніми цілями.

Нарахування ступінь бакалавра в галузі продуктів харчування і напоїв досліджень можуть допомогти випускникам знайти роботу в ресторанах, булочних, лікарняних їдальнях, шкіл, ресторанів виконавчої, урядових установ, які обслуговують кухні, готелі, бари та інші параметри громадського харчування.У цих різних умовах, можливих професій для випускників включає в себе керівники ресторанів, керівників, фахівців громадського харчування інвентаризації, фахівців виробництва громадського харчування або безпеки харчових продуктів і санітарних працівників.

З он-лайн і неповний робочий день класів, доступних у багатьох школах, що мають насичене життя не повинна утримувати вас від отримання освіти. Для того, щоб почати роботу на вашому бакалавра в харчовій промисловості і напоїв досліджень, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

22 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв Filter

Бакалавр в гастрономії

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Іспанія Кастельон-де-ла-Плана

Ступінь бакалавра в галузі гастрономії спрямована на підготовку фахівців, які спеціалізуються на кулінарних методах, а також кваліфіковані для ведення та управління гастрономічним бізнесом. Чотирирічний тренінг, який дозволить нашим випускникам вести майбутнє гастрономії.

бакалавра в області кулінарного мистецтва & управління послугами

Paul Smith's College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Пол Смітс

Ступінь бакалавра в галузі управління кулінарного мистецтва і обслуговування - Наші випускники багатогранні лідери готові увійти в хвилюючий продуктів харчування і напоїв. Практичне навчання відбувається в наших шести комерційних якості харчових лабораторій, два ресторани на кампусі і студентські розетки роздрібної пекарні.

Degree in Gastronomy

University CEU - Cardenal Herrera
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Іспанія Монкада

Бакалавр з кулінарного мистецтва

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
Кампус Денне навчання 3 років Відкритий конкурс Швейцарія Люцерн

Бізнес BHMS

Бакалавр з управління логістикою - Міжнародний управління свіжим бізнесом

Fontys University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Нідерланди Венло

Щоб знайти свіжі продукти в сучасних супермаркетах, вважається абсолютно нормальним. Але як вони знаходять свій шлях до торгових кошиків споживачів? Як вони виробляються, упаковуються, торгувати, транспортуються та продаються? Хто розробляє нові концепції харчування? І дуже важливо, як гарантовано, що все в хорошому стані, здорові і "цінність за гроші"?

Бакалавр міжнародного винного бізнесу

IMC University of Applied Sciences Krems
Кампус Денне навчання 6 семестри Вересень 2020 Австрія Кремс-на-Дунау

Програма бакалавра міжнародного вина бізнесу охоплює бізнес, юридичне, виноробство та виноробство.

Бакалавр з кулінарних мистецтв

Ducasse Education - Centre de Formation Alain Ducasse
Кампус Денне навчання 3 років інформація Франція Париж

З бакалавра в галузі кулінарних мистецтв, вибирайте навчальний шлях досконалості та придбайте впродовж трьох років повне необхідне кулінарне ноу-хау та компетенції в галузі управління, щоб досягти успіху як шеф-кухар та / або менеджер у міжнародній ресторанній індустрії, або відкрити свій власний заклад .

Бакалавр французького кондитерського мистецтва

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
Кампус Денне навчання 3 років інформація Франція Іссінсо

Бакалавр французьких кондитерських мистецтв Ducasse Education дозволяє придбати в 3 роки повну необхідну ноу-хау та компетенцію управління, щоб задовольнити високі очікування щодо кондитерських виробів. Виберіть навчальний шлях досконалості, щоб досягти успіху у вашій кар'єрі як шеф-кухар-підприємець-кондитер.

Бакалавр в гастрономії

Aspira University College
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Хорватія Загреб Розкол + 2 більше

Хорватія успішно будує статус одного з найшвидше зростаючих середземноморських гурманів. Її зростання і розвиток базуються на багатій гастро-енологічній традиції, а також на зростаючому пропозиції різноманітних ресторанів з якісним відбором місцевої гастрономії та енології.

Бакалавр з харчової системи: управління, стійкість та технології

University of Parma
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2020 Італія Парма

Програма бакалавра, Food Systems: Sustainability, Management and Technology, готує студентів до того, щоб стати експертними менеджерами харчових систем. Програма надає студентам міждисциплінарні знання, необхідні для роботи в бізнесі, навколишньому середовищі та управлінні природними ресурсами в агропродовольчому секторі. Професійний профіль відповідає стратегії сталого розвитку, викладеної в повідомленні Європейської Комісії «Інновації для сталого зростання: біоекономіка для Європи».

Бакалавр з гастрономії та кулінарних мистецтв

Antalya Bilim University
Кампус Денне навчання 8 місяці Вересень 2020 Туреччина Анталія

Гастрономія та кулінарне мистецтво включає в себе філософію мистецтва та культури, а також науку про їжу-пиття. Кулінарне мистецтво, яке вже давно входить до програм різних міжнародних університетів та інститутів, також було центральним центром у Туреччині. Те, що культурна структура змінюється, а туризм є найбільш швидко розвивається сектором Туреччини, відіграв значну роль у цьому результаті.

бакалавр в галузі гостинності та кулінарного мистецтва

Varna University of Management
Кампус Денне навчання 3 - 4 років Жовтень 2020 Болгарія Варна

бакалавр в галузі харчових наук та технологій

Mediterranea University of Reggio Calabria
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2020 Італія Реджо Калабрія

Харчові науки і технології

Ресторанна справа та готельний бізнес Бакалаврат

Нархоз Университет
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Казахстан Алмати

Студенти програми навчаються на базі великих готелів і ресторанів Алмати, таких, як «Ritz-Carlton», «Тянь-Шань», «Rixos». Вони отримують знання в області економіки, менеджменту, маркетингу і підприємництва, що дозволяє працювати за наймом, а також відкрити власну справу. Закінчивши Наргосп, випускники прекрасно орієнтуються в готельному і ресторанному справі, можуть на високому рівні організовувати корпоративні прийоми і свята в стилі модних фуршетів, ділових сніданків, коктейлів або відкрити власне кафе, готель або піцерію.

Бакалавр готельного та ресторанного менеджменту (диплом з відзнакою)

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Ірландія Голуей Вестпорт + 1 більше

Ви будете мати можливість поєднувати навчальну позицію в готельному і індустрії туризму з вищою освітою і концентрувати свої ранні дослідження по ...