BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Екологічний менеджмент Європа - Екологічний менеджмент програми МВА Європа

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Студенти, які вивчають менеджмент в сфері навколишнього середовища, дізнаються про організаційні, соціальні та правові аспекти екологічних проблем. Програми варіюються, але включають в себе заняття в галузі управління бізнесом поряд з екологічними науками.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Заочне навчання Екологічний менеджмент Європа - Візьміть Екологічний менеджмент Європа. Отримати всі Заочне навчання Екологічний менеджмент програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Екологічний менеджмент, Європа, Заочне навчання Filter

Бакалавр в галузі екології та чистої енергії

Irkutsk National Research Technical University
Росія, Іркутськ
Bachelor
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма бакалавра розроблена для підготовки спеціалістів з питань екології, сталого природокористування та чистої енергетики. Універсальна програма інтегрує фундаментальні ...

Детальніше

Бакалавр з інженерії водних ресурсів

Vytautas Magnus University
Литва, Каунас
Bachelor
24 Aug 2020
<
Денне навчання
<
4 років
30 Jun 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Після закінчення навчальної програми випускники зможуть проаналізувати явища, що відбуваються в життєвому середовищі, ...

Детальніше

бакалавр в галузі охорони навколишнього середовища та управління сільським господарством

International Business College Mitrovica (IBCM)
Косово, Мітровиця
Bachelor
Жовтень 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма IBCM навколишнього середовища і сільського господарства Управління (EAM) надає студентам міждисциплінарний досвід в управлінні найважливіших екологічних проблем, таки ...

Детальніше