Bakalavratosvita.com

Екологічно-раціональне проектування Туреччина - програми МВА Туреччина Екологічно-раціональне проектування

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Дослідження в області стійкого дизайну виглядають так, щоб створювати особи, які усвідомлюють вплив способу життя та вибору професії на навколишнє середовище. Ці програми можуть забезпечити навчання творчим методам, що сприяють інноваціям та змінам існуючих продуктів для збереження природних ресурсів навколишнього середовища.

Туреччина, офіційна назва Республіка Туреччина, є трансконтинентальної країні, розташованій в основному на Анатолії в Західній Азії і Східної Фракії на в Південно-Східній Європі. Багато турецьких вузи (як державні, так і приватні) беруть участь у загальноєвропейських програмах студентського обміну (Сократ, Еразм, тощо). Деякі з них також мають угоди з неєвропейські університети, теж.

Екологічно-раціональне проектування Туреччина - Візьміть Екологічно-раціональне проектування Туреччина. Усі програми Екологічно-раціональне проектування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Екологічно-раціональне проектування, Туреччина Filter

Бакалавр в галузі внутрішньої архітектури та екологічного дизайну

Bilkent University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Туреччина Анкара

Факультет Міністерства внутрішніх справ Архітектура та Екологічний Дизайн прагне навчати студентів через різницю в навчанні та дослідженнях, а також заохочення інноваційних проектів.