BACHELORSTUDIES

Екологічно-раціональне проектування Europa - Екологічно-раціональне проектування програми МВА Europa

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Ті, хто має творчий розум і пристрасть до збереження земних ресурсів, можуть побажати продовжувати програму сталого дизайну. Ці курси пропонують інструкцію щодо сприяння довгостроковій стійкості шляхом зміни існуючих продуктів або методів в різних галузях промисловості для кращої підтримки та збереження природних ресурсів навколишнього середовища.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Екологічно-раціональне проектування Europa - Візьміть Екологічно-раціональне проектування Europa. Отримати всі програми Екологічно-раціональне проектування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

5 Результати в Екологічно-раціональне проектування, Europa Filter

бакалавр відповідає глобальний дизайн

Autograf
Кампус Денне навчання 3 років інформація Франція Париж

Після курсу 2-х до 3-х років в конкретній галузі дизайну (графічного дизайну, просторового дизайну, дизайн інтер'єру, дизайн продукту, простору і об'єму зв'язку ...), нічого не хотів би розширити свою практику глобального дизайну, еко -головний і чуйним ( "адаптивна"), щоб оптимізувати його дизайнер профіль.

Бакалавр в галузі внутрішньої архітектури та екологічного дизайну

Bilkent University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Туреччина Анкара

Факультет Міністерства внутрішніх справ Архітектура та Екологічний Дизайн прагне навчати студентів через різницю в навчанні та дослідженнях, а також заохочення інноваційних проектів.

Бакалавр образотворчого мистецтва у сфері зміни візуальних комунікацій

Linnaeus University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Швеція Кальмар

Ви хочете використовувати візуальну комунікацію, щоб змінити світ? Тоді це для вас відповідний ступінь. Програма поєднує в собі креативність та графічний дизайн із знанням стійкості, щоб підготувати вас до професії як візуальний комунікатор / графічний дизайнер з спеціалізацією в області інформаційної графіки.

Бакалавр образотворчого мистецтва в дизайні зміни

Linnaeus University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Швеція Växjö

Ви хочете використовувати дизайн, щоб змінити світ? Тоді це для вас відповідний ступінь. Програма поєднує в собі дизайнерську творчість та знання про сталість для професії на передньому плані дизайну.

Бакалавр культури та мистецтв з інтелектуального та сталого дизайну

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Кампус Денне навчання 4 років Серпень 2020 Фінляндія Hämeenlinna

Вас цікавить стійкий та інтелектуальний дизайн? Ви хочете навчитися розробляти екологічно та етично вироблені продукти та послуги? Сучасний світ зростає з кожним днем все більш свідомим до навколишнього середовища, а технологія просувається з величезними скачками. Важливо, щоб фахівці з дизайну розуміли важливість зелених цінностей, виклики кругової економіки та вміли використовувати та поєднувати традиційні та сучасні методи.