BACHELORSTUDIES

Екологічні дослідження Азія - Екологічні дослідження програми МВА Азія

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Дослідження стійкості та збереження може бути частиною навчальної програми з охорони навколишнього середовища. Студент також може вивчати концепції, які можуть бути застосовані для захисту, моніторингу та збереження тендітних екосистем та цінних природних ресурсів.

Як найбільший і найбільш густонаселений континент у світі, Азії складається з найрізноманітніших етнічних груп, культур, середовища, економіки, історичних зв'язків та урядових систем.

Екологічні дослідження Азія - Візьміть Екологічні дослідження Азія. Отримати всі програми Екологічні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Екологічні дослідження, Азія Filter

бакалавр управління земельними ресурсами

Mongolian University Of Life Sciences
Bachelor 01 August 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Отримавши ступінь бакалавра з управління земельними ресурсами, студенти встановити оцінки землі професійної бази, земельну ділянку, оплата землі, оподаткування, зону оцінки зе ...

Детальніше