Bakalavratosvita.com

Екологічні дослідження Африці - Екологічні дослідження програми МВА Африці

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Дослідження стійкості та збереження може бути частиною навчальної програми з охорони навколишнього середовища. Студент також може вивчати концепції, які можуть бути застосовані для захисту, моніторингу та збереження тендітних екосистем та цінних природних ресурсів.

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

Екологічні дослідження Африці - Візьміть Екологічні дослідження Африці. Отримати всі програми Екологічні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Екологічні дослідження, Африці Filter

BTech в галузі управління мінеральними ресурсами

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Кваліфікований учень буде компетентний у ефективному та безпечному управлінні обстеженнями, які необхідно провести на шахті, та оцінці запасів корисних копалин, необхідних для шахти; сприяти задоволенню потреби в належних компетентних геодезистах та керівниках над мінеральними ресурсами середнього та вищого керівництва в мінеральній галузі мати можливість зареєструватися в PLATO, щоб зареєструватися як професійний геодезист у навчанні