BACHELORSTUDIES

Екологічні дослідження Океанія - Екологічні дослідження програми МВА Океанія

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Студенти екологічних досліджень можуть дізнатись про те, як люди взаємодіють з навколишнім середовищем і вивчити вплив цих взаємодій на природні ресурси в довгостроковій перспективі. Вони можуть дізнатись про такі поняття, як стійкість.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

Екологічні дослідження Океанія - Візьміть Екологічні дослідження Океанія. Отримати всі програми Екологічні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Екологічні дослідження, Океанія Filter

BCIS в екологічних дослідженнях

IPU New Zealand
Bachelor 01 March 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Студенти спеціальності екологічних досліджень розвивати навички, необхідні для підготовки матеріалів, представлених місцевими / центральними органами влади, і зрозуміти процес ...

Детальніше