BACHELORSTUDIES

Екологічні дослідження Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Екологічні дослідження

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Студенти екологічних досліджень можуть дізнатись про те, як люди взаємодіють з навколишнім середовищем і вивчити вплив цих взаємодій на природні ресурси в довгостроковій перспективі. Вони можуть дізнатись про такі поняття, як стійкість.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Екологічні дослідження Південно-Африканська Республіка - Візьміть Екологічні дослідження Південно-Африканська Республіка. Усі програми Екологічні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Екологічні дослідження, Південно-Африканська Республіка Filter

BTech в галузі управління мінеральними ресурсами

University of Johannesburg
Bachelor 01 January 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Кваліфікований учень буде компетентний у ефективному та безпечному управлінні обстеженнями, які необхідно провести на шахті, та оцінці запасів корисних копалин, необхідних для ...

Детальніше