Bakalavratosvita.com

Програми Екологічні дослідження, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Студенти, які мають ступінь бакалавра, часто мають вирішити питання про бакалавр та бакалавр мистецтв. Змінюючись лише трохи, обидва ступеня мають однакову заслугу і нагороджуються студентам, які пройшли чотирирічну програму в акредитованому коледжі чи університеті.

Що таке бакалавр з вивчення навколишнього середовища? Цей нагороджений ступінь дає студентам можливість поглянути на перехрестя між природними та суспільними науками. Студенти можуть вивчити, як культурне ставлення впливає на природоохоронну практику та політику. Цей курс дає можливість вивчити ці теми у таких темах, як спілкування, охорона навколишнього середовища, соціальна захист, екологія та управління навколишнім середовищем.

Студенти, які проходять ступінь з екологічних досліджень, можуть знайти себе добре обладнаними для сучасної епохи. Не тільки студенти можуть бути впевнені у своїх знаннях про збереження навколишнього середовища, вони, як правило, володіють здатністю ефективно та точно повідомляти свої знання та впливати на зміни через адвокацію.

Багато студентів хочуть знати, скільки коштуватиме ступінь екологічних досліджень. Зі зростанням попиту на програми екологічних досліджень, більшість університетів пропонують ступені в цій галузі. Вартість навчання варіюється між установами, а вартість онлайнових програм зазвичай відрізняється від традиційних внесків на кампусі.

Незалежно від того, де ви переслідуєте ступінь бакалавра, ви можете передбачити належну кар'єру, пов'язану з навколишнім середовищем. Оскільки сам ступінь є широким, можливості кар'єри також є експансивними. Деякі студенти займаються кар'єрою як науковці з охорони навколишнього середовища і допомагають землевласникам та розробникам максимально використовувати їх майно. Інші займають посади екологічних екологів та проводять дослідження, як впливає життя людини на довкілля. Ще одні зосереджуються на адвокасі та зміні політики як фахівці з питань політики.

Ступені пропонуються в Інтернеті та в чотирирічних навчальних закладах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

 

5 Результати в Екологічні дослідження Filter

бакалавр з управління ресурсами

Memorial University, Grenfell Campus
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Канада Кутовий Брук

Чотирирічна ступінь програми спирається на існуючі курси, поділені між різними програмами в Grenfell Campus, а також вводять нові курси.

бакалавр управління земельними ресурсами

Mongolian University Of Life Sciences
Кампус Денне навчання Серпень 2020 Монголія Улан-Батор

Отримавши ступінь бакалавра з управління земельними ресурсами, студенти встановити оцінки землі професійної бази, земельну ділянку, оплата землі, оподаткування, зону оцінки земель, вартість землі, місце розташування і оцінка нерухомого майна.

BCIS в екологічних дослідженнях

IPU New Zealand
Кампус Денне навчання Березень 2020 Нова Зеландія Палмерстон Північ

Студенти спеціальності екологічних досліджень розвивати навички, необхідні для підготовки матеріалів, представлених місцевими / центральними органами влади, і зрозуміти процеси, які впливають на місцевому та національному рівнях екологічного розвитку. Крім того, міждисциплінарний аспект програми BCIS означає, що студенти досягти широкого знання мови, в тому числі бізнесу і міжнародних відносин ...

Бакалавр в області управління природними ресурсами

Glenville State College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Чарлстон

Ступінь бакалавра в сфері природокористування надає студентам знання, аналітичні та практичні навички, і компетенції прийняття рішень для захисту і ефективно використовувати наші поновлювані ресурси.

BTech в галузі управління мінеральними ресурсами

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Кваліфікований учень буде компетентний у ефективному та безпечному управлінні обстеженнями, які необхідно провести на шахті, та оцінці запасів корисних копалин, необхідних для шахти; сприяти задоволенню потреби в належних компетентних геодезистах та керівниках над мінеральними ресурсами середнього та вищого керівництва в мінеральній галузі мати можливість зареєструватися в PLATO, щоб зареєструватися як професійний геодезист у навчанні