close

Фільтри

Див. результати

Програми Екстремальні види спорту, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Після того, як учений має диплом про вищу освіту, може бути можливо вступити в програму бакалавра. Цей ступінь бакалавра часто є одним з перших академічних нагород на університетському рівні, яких переслідує студент. Ц… Детальніше

Після того, як учений має диплом про вищу освіту, може бути можливо вступити в програму бакалавра. Цей ступінь бакалавра часто є одним з перших академічних нагород на університетському рівні, яких переслідує студент. Це може зайняти в середньому чотири роки, щоб закінчити.

Що таке бакалавр у пригодницькому спорті? Цей ступінь бакалавра призначений для підготовки студентів до того, щоб бути лідерами, тренерами та керівництвоми для туру на байдарках, рафтингу на білому воді, походи в гори, катання на лижах та інші пригодницькі види спорту. Деякі університети можуть дозволити студентам вибрати фокус-спорт, а інші можуть охоплювати широкий спектр пригодницьких видів спорту. Обов'язкові курси можуть бути навчальним напрямком та освітою, професійною підготовкою в пригодницьких видах спорту, навичками життєдіяльності в британській країні, зовнішньою освітою, журналістом у пригодницьких видах спорту та управління ризиками пригодницьких видів спорту.

Бакалавр у програмі пригодницьких видів спорту допомагає студентам розвивати свої навички керівництва, управління та спілкування. Як керівник спортивного пригод, людина повинна вміти вести різноманітну групу, керувати потенційно небезпечними пригодами та спілкуватися з іншими. Ці навички не тільки можуть призвести до вищої зарплати, але вони також можуть допомогти людині досягти успіху у своєму особистому житті.

Кандидати часто хочуть знати, як платити за програму перед поданням заявки. Оскільки багато факторів впливає на вартість, люди можуть найкращим чином звернутися до школи за оцінкою.

Який тип роботи може мати людина після закінчення бакалавра в пригодницькому спорті? Деякі студенти можуть продовжувати стати лідерами рекреації, фахівцями з питань діяльності, консультантами в таборі, гідами, інструкторами з спортивних цілей або менеджерами спортивного бізнесу. Існує також можливість випускників вийти на поле зовсім іншим. Наприклад, вчені можуть використовувати свої переносні навички, щоб стати журналістом, підприємцем чи політиком.

Цей тип програми доступний у університетах по всьому світу. Він може бути навіть доступний в Інтернеті. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Paul Smith's College
Пол Смітс , США

Ступінь бакалавра в області відпочинку, Пригоди освіти та управління Leisure - навчитися працювати з різними групами, щоб розробляти і надавати високоякісні досвід відпочинку, ... +

Ступінь бакалавра в області відпочинку, Пригоди освіти та управління Leisure - навчитися працювати з різними групами, щоб розробляти і надавати високоякісні досвід відпочинку, що становлять підвищену екологічну і економічно обгрунтованим. Емпіричне освіту, лідерство, управлінські навички та пригод можливості акцент цієї bachelor's ступеня програми. -
Bachelor
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут