BACHELORSTUDIES

Екстремальні види спорту Пол Смітс - Екстремальні види спорту програм Екстремальні види спорту Пол Смітс, Пол Смітс

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Курс пригодницьких видів спорту може підготувати спортсменів, які користуються високоризиковими, виробляють адреналін фізичними заходами, для переходу від участі до керівництва іншими в своїй галузі. Курси також можуть навчити студентів, як керувати місцями, де практикуються пригодницькі види спорту. Студенти також можуть вивчити новий вид спорту.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Екстремальні види спорту Пол Смітс - Візьміть Bachelor Пол Смітс. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Екстремальні види спорту, Пол Смітс Filter

Бакалавр в області відпочинку, пригодницькі освіти і дозвілля управління

Paul Smith's College
Bachelor
<
Денна
англійська
Кампус

Ступінь бакалавра в області відпочинку, Пригоди освіти та управління Leisure - навчитися працювати з різними групами, щоб розробляти і надавати високоякісні досвід відпочинку, ...

Детальніше