BACHELORSTUDIES

заочно Електротехніка Глазго - Електротехніка програм Електротехніка Глазго, Глазго

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Взагалі кажучи, предмет електротехніки включає вивчення електромагнетизму, електроніки і електрики. Навчаючись на програмах з електротехніки, студенти здобувають необхідні навички для створення рішень, які підвищують якість життя людей і цілих спільнот.  

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Глазго є найбільшим містом в Шотландії з населенням близько 600 тисяч в самому місті, або більше 2 млн., якщо навколишні міста Clydeside агломерації враховуються.

заочно Електротехніка Глазго - Візьміть Електротехніка Глазго. Отримати всі Електротехніка програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Електротехніка, Глазго Filter

BEng (Hons) в електротехніці

Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Отримайте електричні, механічні та електронні технічні навички, які потрібні сучасним інженерам системи енергетики. Акредитований ступінь електротехнічної інженерії в GCU дост ...

Детальніше

BEng (Hons) в галузі електротехніки та електронної техніки

Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment
Bachelor
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Електричний та електронний інженерні ступені в ГКУ акредитовані Інститутом техніки та технології. Працюйте з найновішими виробничими та системними технологіями, включаючи інте ...

Детальніше