BACHELORSTUDIES

Здоров'я Північна Америка - Здоров'я програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Здоров'я, в широкому сенсі, це гарне здоров'я, або відсутність такого, окремої людини або населення. В ході наукового дослідження цього питання, студенти могли б знайти можливість спеціалізуватися в різних суміжних областях, такі як догляд за хворими, хоспіс, медичні дослідження і стоматологія.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Здоров'я Північна Америка - Візьміть Здоров'я Північна Америка. Отримати всі програми Здоров'я та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Здоров'я, Північна Америка Filter

Бакалавр в галузі охорони здоров'я

Ferrum College
Bachelor 26 August 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Програма Здоров'я та Працездатності сприяє якості життя студентів і Ferrum College через створення та розповсюдження знань, навчання викладачів та інших фахівців, а також обсл ...

Детальніше