Filter
Ступінь бакалавра
Ірландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Кейтерінг Ірландія - програми МВА Ірландія Кейтерінг

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Ірландії останнім часом реалізується закон, який передбачає всі учні університетську освіту претендувати на державні позики, щоб дозволити їм у досягненні їх вищі академічні мрії. Перший офіційний мову ірландців, також відомий як гельська ірландські, але англійська (друга офіційна мова) більш широко використовується. Національного капіталу є Дубліні. Ірландія славиться святкування Дня Святого Патріка (17 березня) у всьому світі.

Кейтерінг Ірландія - Візьміть Кейтерінг Ірландія . Усі програми Кейтерінг та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Кейтерінг, Ірландія

Ступеня
Місце знаходження
Ірландія
Тип навчання
Форма навчання
Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)

Ви будете мати можливість поєднувати навчальну позицію в готельному і індустрії туризму з вищою освітою і концентрувати свої ранні дослідження по ... ... [+]

Бакалавр мистецтв в області готельного і ресторанного менеджменту (диплом з відзнакою)

GMIT Galway Campus

Ви будете мати можливість поєднувати навчальну позицію в готельному і індустрії туризму з вищою освітою і концентрувати свої ранні дослідження з питань виробництва продуктів харчування і ресторанного обслуговування. Ці практичні області будуть об'єднані згодом з пов'язані суб'єктами бізнесу, даючи вам найкраще з обох світів. Це в кінцевому рахунку призведе до хорошого 7-го рівня бізнес-ступеня та відмінні практичні компетенції.... [-]

Ірландія Голуей Вестпорт
Вересень 2020
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою