BACHELORSTUDIES

Програми Кейтерінг, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Ступінь бакалавра, який можна заробити приблизно від трьох до чотирьох років очного навчання, може допомогти багатьом людям досягти своїх освітніх цілей. Нарахування ступінь бакалавра може також поліпшити бажані робочі навички та зробити випускників високо цінується серед роботодавців після закінчення навчання.

Зацікавлені особи можуть питати, що таке бакалавр в галузі громадського харчування? Цей ступінь програма надає студентам знання і основні навички, необхідні, щоб знайти кар'єру в сфері громадського харчування і харчової гостинності. Класи в цій навчальної програми, як правило, охоплюють такі теми, як складання бюджету, навичок лідерства, маркетингу, управління запасами, а також практиці найму. Після закінчення курсу студенти повинні мати можливість координувати завдання день у день, необхідні для роботи служби громадського харчування, ресторан або іншу установу їжі гостинності.

Отримавши диплом бакалавра в сфері громадського харчування може бути дуже корисним для випускників.Ця програма вчить випускників мати ефективні навички управління часом, щоб покласти свої кращі зусилля в їх роботу, і як добре працювати з іншими людьми. Ці навички все необхідне для перевершуючи так і поза робочим місцем.

Багато шкіл пропонують програми бакалавра в сфері громадського харчування, але кожна школа буде мати різні витрати, пов'язані з їхньою програмою. З цієї причини, студенти повинні досліджувати потенційні школи ретельно для того, щоб повністю зрозуміти вартість їх програми, перш ніж вони почнуть заняття.

Особи, які отримують ступінь бакалавра в сфері громадського харчування добре підходять для кар'єри в галузі громадського харчування, ресторанного господарства, гостинності та кухні маркетингу. Випускники можуть бути в змозі знайти кар'єру в якості менеджерів, менеджерів громадського харчування ресторану або помічників менеджерів, координаторів прийому на роботу для підприємств громадського харчування установ і гостинність партнерів.Нарахування цю ступінь також забезпечує випускників, які хочуть продовжити свою освіту з Необхідні знання, вони повинні подати заявку на програму ступеня магістра.

Щоб дізнатися більше про отримання ступеня бакалавра в сфері громадського харчування, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Кейтерінг Filter

Бакалавр туризму та харчування

University of Pécs
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Як відомо, в останні десятиліття туризм став одним з найбільших і найшвидше зростаючих секторів економіки у світі. Як відзначають в останніх звітах UNWTO (Світова туристична о ...

Детальніше

Бакалавр з туризму та харчування

Budapest Metropolitan University
BA
Вер 2020
<
Денна
<
8 семестри
30 Чер 2020
англійська
Кампус

Ця бакалаврська програма пропонує ретельне обгрунтування всіх важливих предметів та тем у сфері туризму та громадського харчування. Те, що робить програму справді унікальною, ...

Детальніше

Бакалавр готельного та ресторанного менеджменту (диплом з відзнакою)

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
Кампус

Ви будете мати можливість поєднувати навчальну позицію в готельному і індустрії туризму з вищою освітою і концентрувати свої ранні дослідження по ... ...

Детальніше

BSc in Tourism and Catering

University of Szeged
BSc
Вер 2020
<
Денна
<
6&nbsp;-&nbsp;7 семестри
англійська
Кампус

The main aim of the Faculty is to provide students with professional knowledge giving them a definite advantage on the job market, at the same time catering for the region’s d ...

Детальніше