BACHELORSTUDIES

Bachelor Веньчжоу - Bachelor програм Bachelor Веньчжоу, Веньчжоу

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Bachelor Веньчжоу - Візьміть Bachelor Веньчжоу. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Бакалавр техніки в області хімічного машинобудування (міжнародний)

Wenzhou University
Bachelor
<
Денна
англійська
Кампус

The Хімічне машинобудування програма (International) на Веньчжоу університету спрямована на навчання студентів, які зацікавлені в традиційних і нових областях в області хімічн ...

Детальніше

Бакалавр наук в галузі хімії (міжнародний)

Wenzhou University
BSc
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Програма Хімія (International), Пропонованих коледж хімії та матеріалознавства Веньчжоу університету, призначений для вирощування управління та додатків таланти і педагогів в ...

Детальніше