Bakalavratosvita.com

Заочне навчання Комп'ютерна інженерія Північна Америка - Комп'ютерна інженерія програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Комп'ютерна інженерія дає студентам необхідні навички для розробки програмного забезпечення, проектування апаратного забезпечення, програмування і інших важливих технологічних навичок. Ці знання неможливо переоцінити, вони користуються попитом в безлічі пов'язаних з технологіями індустрій, що відкриває перед студентами прекрасні кар'єрні перспективи.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Заочне навчання Комп'ютерна інженерія Північна Америка - Візьміть Комп'ютерна інженерія Північна Америка. Отримати всі Заочне навчання Комп'ютерна інженерія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Комп'ютерна інженерія, Північна Америка, Заочне навчання Filter

Бакалавр комп'ютерної техніки

Marconi International University - Miami
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 років Вересень 2019 США Miami + 2 більше

Ступінь бакалавра комп'ютерної інженерії спрямована на підготовку студентів до зрілості фахівців, які беруть активну участь у своїй галузі. Програма, що складається з 120 семестровських кредитів на академічні досягнення, пропонується в суміщеній формі.