Filter
Ступінь бакалавра
США Florida Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Комп'ютерна інженерія Florida - Комп'ютерна інженерія програм Комп'ютерна інженерія Florida, Florida

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Комп'ютерна інженерія дає студентам необхідні навички для розробки програмного забезпечення, проектування апаратного забезпечення, програмування і інших важливих технологічних навичок. Ці знання неможливо переоцінити, вони користуються попитом в безлічі пов'язаних з технологіями індустрій, що відкриває перед студентами прекрасні кар'єрні перспективи.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Заочне навчання Комп'ютерна інженерія Florida - Візьміть Комп'ютерна інженерія Florida. Отримати всі Комп'ютерна інженерія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Комп'ютерна інженерія, Florida, Заочне навчання

Marconi International University - Miami

Ступінь бакалавра комп'ютерної інженерії спрямована на підготовку студентів до зрілості фахівців, які беруть активну участь у своїй галузі. Програма, що складається з 120 ... [+]

Ступінь бакалавра комп'ютерної інженерії спрямована на підготовку студентів до зрілості фахівців, які беруть активну участь у своїй галузі. Програма, що складається з 120 семестровських кредитів на академічні досягнення, пропонується в суміщеній формі. Ступінь бакалавра комп'ютерної інженерії готує випускника для розробки та використання технологій, а також здатність розробляти, створювати та керувати системами розробки даних у широкому спектрі додатків.... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська,іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою