Bakalavratosvita.com

Заочне навчання Комп'ютерні мережі Queensland - Комп'ютерні мережі програм Комп'ютерні мережі Queensland, Queensland

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Вивчення комп'ютерних мереж часто включає в себе розвиток розуміння різних комп'ютерних систем, що використовуються підприємствами та іншими організаціями. Студенти також можуть бути схильні до апаратним і програмним забезпеченням, що беруть участь у створенні мереж, а також розвивати розуміння типів систем, що використовуються в бізнесі.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Заочне навчання Комп'ютерні мережі Queensland - Візьміть Комп'ютерні мережі Queensland. Отримати всі Комп'ютерні мережі програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Комп'ютерні мережі, Queensland, Заочне навчання Filter

Бакалавр з інформаційних технологій (мережа та безпека)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Австралія Toowoomba Springfield Australia Online + 4 більше

Головний спеціаліст з мереж та безпеки забезпечить вас найсучаснішими навичками проектування, управління, безпеки та розробки та адміністрування систем. Ви будете ознайомитися з вирішенням проблем у комп'ютерних мережах, VoIP, відеоконференціях, адміністрування мережевих послуг та отримання професійних навичок для їх застосування в галузі зв'язку, охорони здоров'я, державних установ та ІТ-компаній. Після закінчення основних курсів ви отримаєте знання та навички, необхідні для сертифікації Cisco Certified Network Associate (CCNA).