BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Конярство Північна Америка - Конярство програми МВА Північна Америка

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Конярство зосереджено на догляді, тренуванні і їзді на конях. Студенти можуть дізнатись про анатомію коней, розведення та годування, а також про теми, пов'язані з бізнесом, такі як обслуговування стайні та шкіл верхової їзди.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Заочне навчання Конярство Північна Америка - Візьміть Конярство Північна Америка. Отримати всі Заочне навчання Конярство програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Конярство, Північна Америка, Заочне навчання Filter

Бакалавр з вивчення коней

Midway University
Bachelor
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма вивчення коней на Midway надає студентам необхідні навички, необхідні для вступу до широкої галузі коней або підготовки до аспірантури. Студенти коня ступеня науки ма ...

Детальніше

Бакалавр коней науки

HIWASSEE COLLEGE
Bachelor
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма кінного Дослідження пропонує два треки дослідження для студентів. Програма Конярство науки є попередньою ветеринарно-дослідження з акцентом коней і коней управління і ...

Детальніше

бакалавр в галузі міжнародного коней управління бізнесом

Aeres University of Applied Sciences
Bachelor
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ступінь Англійська-учив бакалавра в галузі міжнародного коней управління бізнесом є ступінь бізнес-адміністрування, в якому кінь грає центральну роль. Предмети ділового адміні ...

Детальніше