Filter
Ступінь бакалавра
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Кулінарне мистецтво Китай - програми МВА Китай Кулінарне мистецтво

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Міністерство освіти працює освіти в Китаї. Уряд часто надає часткове фінансування вищої освіти в технічних і державних університетів. Китайський уряд також розробило навчальний план, який дозволяє з тих студентів, професійних навичок, щоб розвивати свої таланти.

Кулінарне мистецтво Китай - Візьміть Кулінарне мистецтво Китай. Усі програми Кулінарне мистецтво та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути
Інші освітні можливості в Азії

1 Результати в Кулінарне мистецтво, Китай

Ступеня
Місце знаходження
Китай
Тип навчання
Форма навчання
Institute for Tourism Studies, Macau

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вере ... [+]

Бакалавр менеджменту кулінарного мистецтва

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вересні 2011 року і закінчать в 2015 році.

Чи мають намір вони продовжити кар'єру в якості кулінарного шеф-кухаря; на фронт керуючого, або всебічне кулінарний професіонал, 4-річний курс спирається на широкий досвіді базі перевірених викладачів і кваліфікованих ремісників техніків. З світовий досвід, починаючи від 3,4 і 5-зіркових готелів в ресторанах Мішлен в місць проведення заходів тощо, IFT звертає на цій обширної бази знань для доставки всебічно широкій основі фундамент, з якого студенти можуть процвітати.... [-]

Китай Макао
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою