Bakalavratosvita.com

Кулінарне мистецтво Північна Америка - Кулінарне мистецтво програми МВА Північна Америка

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Кулінарне мистецтво Північна Америка - Візьміть Кулінарне мистецтво Північна Америка. Отримати всі програми Кулінарне мистецтво та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Кулінарне мистецтво, Північна Америка Filter

бакалавра в області кулінарного мистецтва & управління послугами

Paul Smith's College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Пол Смітс

Ступінь бакалавра в галузі управління кулінарного мистецтва і обслуговування - Наші випускники багатогранні лідери готові увійти в хвилюючий продуктів харчування і напоїв. Практичне навчання відбувається в наших шести комерційних якості харчових лабораторій, два ресторани на кампусі і студентські розетки роздрібної пекарні.