BACHELORSTUDIES

Ландшафтна архітектура Малайзія - програми МВА Малайзія Ландшафтна архітектура

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Особи, які вивчають ландшафтну архітектуру дізнатися, як проектувати, планувати і підтримувати державні і приватні землі і зелених насаджень. Ландшафтні архітектори допомагають координувати розробку таких областях, як парки, кладовища, громадських садів і наукових містечках, і вони також допомагають підтримувати водно-болотні угіддя, лісові площі, потоки, і річки.

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії. Вона складається з тринадцяти штатів і трьох федеральних територій і має загальну суші з 329847 квадратних кілометрів, розділених Південно-Китайським морем на два аналогічні розмірів регіонах півострова Малайзія та Малайзії Борнео.

Ландшафтна архітектура Малайзія - Візьміть Ландшафтна архітектура Малайзія. Усі програми Ландшафтна архітектура та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Ландшафтна архітектура, Малайзія Filter

Бакалавр ландшафтної архітектури

Universiti Teknologi Malaysia
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Програма була розроблена та впроваджена з 1993 року, яка була натхненна основним розумінням людини як стюарда Землі і заснованої на дизайні та побудованій філософії. Вона спря ...

Детальніше

бакалавр ландшафтної архітектури

عن جامعة البنية التحتية في كوالا لابور
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Бакалавр програми Ландшафтна архітектура дозволяє студентам вчитися творчо і технічно за допомогою лекцій, майстерні, відвідувань сайту проекту, лабораторних робіт, польових п ...

Детальніше