BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Bachelor Мальта - Bachelor програми Bachelor Мальта

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Мальта є південною європейської країни в Середземному морі в 80 км на південь від Сицилії і 333 км на північ від Лівії. Мальта займає трохи більше 316 км ², що робить його одним зі світових 'и маленьких і найбільш густонаселених країн світу.

Заочне навчання Bachelor Мальта - Візьміть Заочне навчання Bachelor Мальта. Усі Заочне навчання програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Магістратура, Мальта, Заочне навчання Filter

Ступінь бакалавра в галузі кримінології, розслідування науки і безпеку

United Campus of Malta
Bachelor
<
Денна
<
3 років
італійський
Онлайн

Онлайн ступінь диплома в галузі кримінології, слідчих і безпеки наук дозволяє випускникам стати фахівцями, здатними з наукової точкою зору лікування, що було названо появою тр ...

Детальніше