BACHELORSTUDIES

Менеджмент ресторанного бізнесу Північна Америка - Менеджмент ресторанного бізнесу програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Програми управління рестораном можуть дати студентам широкі знання про адміністративні обов'язки, організаційні навички та протоколи. Менеджери ресторанів навчаються брати участь у потребах клієнтів і можуть взяти на себе відповідальність за найм та навчання нових працівників. Менеджери часто відповідають за заробітну плату працівників.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Менеджмент ресторанного бізнесу Північна Америка - Візьміть Менеджмент ресторанного бізнесу Північна Америка. Отримати всі програми Менеджмент ресторанного бізнесу та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Менеджмент ресторанного бізнесу, Північна Америка Filter

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами

The Restaurant School at Walnut Hill College
Bachelor 01 September 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості. ...

Детальніше