Filter
Ступінь бакалавра
США Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Менеджмент ресторанного бізнесу США - програми МВА США Менеджмент ресторанного бізнесу

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Програми управління рестораном можуть дати студентам широкі знання про адміністративні обов'язки, організаційні навички та протоколи. Менеджери ресторанів навчаються брати участь у потребах клієнтів і можуть взяти на себе відповідальність за найм та навчання нових працівників. Менеджери часто відповідають за заробітну плату працівників.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Менеджмент ресторанного бізнесу США - Візьміть Менеджмент ресторанного бізнесу США. Усі програми Менеджмент ресторанного бізнесу та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Менеджмент ресторанного бізнесу, США

The Restaurant School at Walnut Hill College

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості. ... [+]

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості.

Традиційні заняття в класі в таких курсах, як управління ризиками та людські ресурси в індустрії готельного господарства, допомагають студентам розвивати ефективні стилі керівництва та розуміння проблем робочих місць. Тим часом такі класи, як бізнес-франчайзинг та ресторанний дизайн, дозволяють студентам виразити свою творчість шляхом розробки та стратегічного визначення способів ведення власного ресторану.... [-]

США Філадельфія
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
120 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою