BACHELORSTUDIES

Менеджмент харчових продуктів і напоїв Канада - програми МВА Канада Менеджмент харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Канада є північноамериканської країні, що складається з десяти провінцій і трьох територій. Розташований в північній частині континенту, вона простягається від Атлантики до Тихого океану і на північ у Північний Льодовитий океан.

Менеджмент харчових продуктів і напоїв Канада - Візьміть Менеджмент харчових продуктів і напоїв Канада . Усі програми Менеджмент харчових продуктів і напоїв та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

4 Результати в Менеджмент харчових продуктів і напоїв, Канада Filter

бакалавр в харчовій підприємництва

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Харчування: немає ніякої іншої продукт у світі, який всі використовують, і купує щодня. Харчові впливає, хто ми, викликає політичні конфлікти, а й об'єднує людей. Протягом багатьох десятиліть, Їжа була в достатку для багатьох людей в цьому світі, поки не були оцінені таким чином. У постійно мінливому світі зі зростаючим населенням, ми повинні більше їжі кожне десятиліття. З іншого боку: їжа те, що ми разом насолоджуватися.

бакалавр в галузі управління харчової ланцюга

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Альмер Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

AERES Університет прикладних наук пропонує студентам програму ступеня в управлінні агропродовольчої ланцюга, спрямованої до кар'єри управління в одному з наступних профілів:

бакалавр в європейському бізнесі харчової

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Альмер Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс + 3 більше

Це 4 роки Ступінь бакалавра буде спрямована на підприємництво та інновації в Європейському продовольчої бізнесу. Перші два роки Ви отримаєте основу в галузі управління бізнесом, маркетингу та харчових продуктів розвитку.

бакалавр в галузі міжнародного бізнесу харчових

Aeres University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Нідерланди Дронтен Канада Обласна міська рада Галіфакс Альмер + 3 більше

The Міжнародна виставка продуктів харчування Ділова програма є унікальним у багатьох відношеннях, але, перш за все, тому, що вона пропонує голландська і в університеті канадського які й пропонують їх ступінь бакалавра для студентів, які закінчують цю програму, студенти вивчають, як в Канаді і в Нідерландах протягом 4 років навчання.