Filter
Ступінь бакалавра
Нова Зеландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Менеджмент харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія - програми МВА Нова Зеландія Менеджмент харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Нова Зеландія є острівна держава в південно-західній частині Тихого океану. Країна географічно складається з двох основних масивів суші - що з Північної та Південної острова - і численні дрібні острови. Іноземні студенти повинні мати студентську візу і розумний рівень грошових коштів витратити, щоб пройти курс навчання в Новій Зеландії на основі навчального закладу. Нова Зеландія навчальних закладів буде інформувати відповідні органи імміграційного Якщо студент перестає бути присутнім на їх курси надійшов, який потім може призупинити або скасувати, що студент 'и візи. Освітні установи часто також обмінюватися цією надходження і відвідуваності дані в електронному вигляді з іншими урядовими відомствами, відповідальними за надання допомоги студентам.

Менеджмент харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія - Візьміть Менеджмент харчових продуктів і напоїв Нова Зеландія . Усі програми Менеджмент харчових продуктів і напоїв та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Менеджмент харчових продуктів і напоїв, Нова Зеландія

Ступеня
Місце знаходження
Нова Зеландія
Тип навчання
Форма навчання
Torrens University Australia

... [+]

Особливі вимоги Вступ

Дослідження Продукти харчування та напої менеджер Operations Manager [-]
Нова Зеландія Окленд
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою