Filter
Ступінь бакалавра
Великобританія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Менеджмент Великобританія - програми МВА Великобританія Менеджмент

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Менеджмент Великобританія - Візьміть Менеджмент Великобританія. Усі програми Менеджмент та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Менеджмент, Великобританія

ESCP Europe Business School

Унікальна можливість пережити міжкультурний менеджмент з перших рук, живучи та навчаючись у трьох різних країнах протягом трьох років. ... [+]

. Бакалавр з менеджментуУнікальна можливість пережити міжкультурний менеджмент з перших рук, живучи та навчаючись у трьох різних країнах протягом трьох роківВивчайте щорічно в іншому містечку, не маючи компромісів у навчанніДосвід міжкультурного менеджменту з перших рукУнікальна міждисциплінарна програма, що поєднує управління, ліберальні мистецтва та мовиОбов'язкові стажування та / або проекти соціального впливуНавчальні семінари з розвитку особистості для поліпшення ваших навчальних, дослідницьких та комунікативних навичокНавчання повністю англійською мовою або заняття французькою, німецькою або іспанською мовамиОтримання або підвищення кваліфікації на додаткових двох мовах... [-]
Великобританія Лондон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою