BACHELORSTUDIES

заочно Мистецтва Сідней - Мистецтва програм Мистецтва Сідней, Сідней

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Мистецтвознавство, як область наукового пізнання, складається з вивчення різних форм мистецтва. Студенти можуть сконцентруватися на конкретній вузькій області або ж познайомитися із загальною історією і культурою мистецтв в цілому.

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Сідней є домом для самої Австралії високого польоту навчальних закладів. Найстаріший університет в Австралії, Сіднейський університет є одним з установ міста. Інші включають в себе Австралійський католицький університет та Університет Нового Південного Уельсу.

заочно Мистецтва Сідней - Візьміть Мистецтва Сідней. Отримати всі Мистецтва програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Мистецтва, Сідней Filter

Бакалавр мистецтв

University of Newcastle
Bachelor
22 Лют 2021
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;8 років
англійська
Кампус
Онлайн

Вивчення нашого нового ступеня бакалавра мистецтв (BA) в University of Newcastle дозволяє вам прокласти свій власний шлях. Пристосуйте своє навчання та отримайте основні спеці ...

Детальніше

Бакалавр музики - управління мистецтвом

Australian Institute of Music
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

Ваш бакалавр музики в галузі управління мистецтвом буде говорити томи.

Детальніше