BACHELORSTUDIES

заочно Мистецтва Австралія - Мистецтва програми Мистецтва Австралія

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Програми з мистецтвознавства займаються вивченням виконавського мистецтва, включаючи історію, мови і культуру, яка відноситься до нього. Студенти матимуть можливість вивчити конкретні області, такі як музика, живопис або фотографії.

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

заочно Bachelor Австралія - Візьміть заочно Bachelor Австралія. Усі заочно програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

3 Результати в Мистецтва, Австралія Filter

Бакалавр мистецтв (управління мистецтвом)

Edith Cowan University
BA
<
Денна
<
6 семестри
англійська
Кампус

Закладає основу в теорії та практиці бізнесу для мистецької індустрії. Програма спеціально орієнтована на галузь і розроблена для того, щоб дати студентам знання та вміння пра ...

Детальніше

Бакалавр мистецтв

University of Newcastle
Bachelor
22 Лют 2021
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;8 років
англійська
Кампус
Онлайн

Вивчення нашого нового ступеня бакалавра мистецтв (BA) в University of Newcastle дозволяє вам прокласти свій власний шлях. Пристосуйте своє навчання та отримайте основні спеці ...

Детальніше

Бакалавр музики - управління мистецтвом

Australian Institute of Music
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

Ваш бакалавр музики в галузі управління мистецтвом буде говорити томи.

Детальніше