BACHELORSTUDIES

заочно Міжнародна економіка Росія - Міжнародна економіка програми Міжнародна економіка Росія

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Бакалавр гуманітарних наук в галузі міжнародної економіки є ступінь зосереджені в питання глобальної політики і економічних тенденцій. Охоплені може включати міжнародну взаємодію фізичних і юридичних осіб; ринку торгівлі та обмінів. Випускники будуть мати можливість отримати позиції в прибуток і некомерційних міжнародних організацій.

Росія (російська: Росія) на сьогоднішній день є найбільшою країною в світі, що охоплює більше однієї восьмої частини Землі 'и житлові площі. Колишнього Державного комітету з вищої освіти в Росії фінансується 240 університетів, академій та інститутів, перетворення Росії в країну твердої вчитися дюйма

заочно Bachelor Росія - Візьміть заочно Bachelor Росія. Усі заочно програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Міжнародна економіка, Росія Filter

економіка - профіль «світова економіка»

Moscow Automobile And Road Construction Institute
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;5 років
російський
Кампус

В рамках підготовки бакалаврів економіки передбачається наступна профілізація випускників: економіка організацій (підприємств), світова економіка (міжнародні транспортні опера ...

Детальніше