BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Міжнародна торгівля Північна Америка - Міжнародна торгівля програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Випускники бакалавра в міжнародній торгівлі зможуть розробляти і здійснювати політику, стимулювання, політики, стратегій виходу або втручання для різних організацій. Студенти матимуть можливість поліпшити інвестицій і торгівлі, з тим щоб управління проектами та прийняття рішень для підвищення ефективності торгівлі всередині країн.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Заочне навчання Міжнародна торгівля Північна Америка - Візьміть Міжнародна торгівля Північна Америка. Отримати всі Заочне навчання Міжнародна торгівля програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Міжнародна торгівля, Північна Америка, Заочне навчання Filter

бакалавра в галузі міжнародної торгівлі та маркетингу для індустрії моди

Fashion Institute of Technology
Bachelor 01 September 2020 Денне навчання Навчання в університеті / на кампусі

Глобалізація. Більш модним словом, це реальність в сучасній індустрії моди. Це набагато складніше, ніж просто продавати продукцію по всьому світу. Йдеться про планування, розр ...

Детальніше

Бакалавр з міжнародного бізнесу та торгівлі

Ming Chuan University
Bachelor 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Місія програми "Міжнародний бізнес і торгівля" в Міжнародному коледжі - сприяти глобальному баченню як місцевих, так і іноземних студентів. Крім того, ми розвиваємо досвід у м ...

Детальніше