Bakalavratosvita.com

Заочне навчання Програми Міжнародний бізнес , пошук найбільш підходящого Міжнародний бізнес програм тут! - Міжнародний бізнес

Компетентність в ряді областей, включаючи управління, лідерство, маркетинг, фінанси, психологія, людських ресурсів і торгівлі, є ключем до успіху в галузі міжнародного бізнесу. Бакалавр в області міжнародних програм Бізнес забезпечити випускників з досвідом, навичками і практичне розуміння, необхідні для успіху у своїй кар'єрі. Завдяки унікальною можливістю дистанційного навчання, пропонованих деякими університетами, бакалавра міжнародних студентів бізнес-можливість для підвищення їх інформованості та міжкультурний досвід, навчаючись від відомих професорів і викладачів в цій галузі.

Робітники і фахівці випускники середньої школи, так буде визнати важливість міжкультурного спілкування і досвід, коли справа доходить до вивчення на ступінь бакалавра міжнародного бізнесу. Schiller International University є прикладом воістину глобального навчального закладу.У кампусах у Флориді, Гейдельберг, Мадриді й Парижі, студенти зі всього світу можуть зареєструватися в суворі академічні програми з високим рівнем гнучкості планування. Бакалавр Міжнародних курсів бізнесу зазвичай займає від трьох до чотирьох років, але так дистанційного навчання студенти вибирають, коли взяти їх обов'язкових курсів, програм може бути довше або коротше.

Прокрутіть вниз, щоб зв'язатися школи безпосередньо за допомогою швидкої і простий веб-форми. Ви також зможете дізнатися більше про дистанційного навчання бакалавра міжнародних програм бізнес.

3 Результати в Міжнародний бізнес, Заочне навчання Filter

Бакалавр ділової та комерційної діяльності (міжнародний бізнес)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Австралія Тувумба Австралія Інтернет + 3 більше

Фірми, що ведуть бізнес у все більш глобальному робочому середовищі, потребують працівників, які розуміють, як вирішити виклики, що стоять перед ними. Бакалавр з бізнесу та комерції США (міжнародний бізнес) готує вас до такої ролі з унікальним поєднанням курсів ділових і міжнародних відносин разом з можливістю вивчити мову (індонезійський, мандаринський або німецький) як другий основний або вибрати з широкий спектр галузей, пов'язаних з бізнесом та торгівлею.

Бакалавр з міжнародного бізнесу

Asturias Corporación Universitaria
Онлайн Заочне навчання 48 місяці Січень 2020 Іспанія Мадрид Колумбія Богота + 2 більше

Готуйтеся до досвіду світу зовнішньої торгівлі та світових торговельних відносин. Вивчаючи в нашій міжнародній бізнес-програмі ви отримаєте відмінне бачення, щоб ви могли бути відповідальними за ведення бізнесу, інвестицій, консультацій і консультацій для компаній і приватних та / або державних установ будь-якого сектора та розміру ...

Бакалавр з міжнародного бізнесу

International Business Academy
Онлайн Заочне навчання 1.5 - 6 років Лютий 2020 Данія Колдінг

Наш ступінь бакалавра міжнародного бізнесу дає вам найважливіші інструменти, необхідні для вирішення видів складних проблем, які виникають під час роботи в міжнародному середовищі.