BACHELORSTUDIES

заочно Міжнародний готельний менеджмент Женева - Міжнародний готельний менеджмент програм Міжнародний готельний менеджмент Женева, Женева

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Міжнародна програма управління гостинності призначений для студентів, які хочуть кар'єру управління в сфері туризму та індустрії гостинності. Теми класу можуть включати в себе стратегічне фінансове управління, операції гостинності, міжнародні зв'язки, споживчої поведінки і маркетингу.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Женева відомий дипломатії. Напевно, тому їх університет спеціалізується на гуманістичних наук, з додаванням медицини. Приватний університет, інститути та приватні школи також спеціалізується на закони, політичні науки, міжнародні відносини, історія і т.д.

заочно Міжнародний готельний менеджмент Женева - Візьміть Міжнародний готельний менеджмент Женева. Отримати всі Міжнародний готельний менеджмент програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міжнародний готельний менеджмент, Женева Filter

Бакалавр з міжнародного менеджменту гостинності

SHG Geneva
Bachelor
Лют 2021
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус
Онлайн

Наша мета - підготувати студентів до того, щоб стати кращими менеджерами в готелях

Детальніше