BACHELORSTUDIES

Міське та регіональне планування Австралія - програми МВА Австралія Міське та регіональне планування

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Міське і регіональне планування - це область дизайну і розробки з безліччю спеціалізацій, серед яких кожен зможе знайти щось цікаве для себе. Деякі з найбільш популярних, але далеко не єдиних напрямків, можна привести регіональний економічний розвиток, землекористування або транспортні системи.  

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

Міське та регіональне планування Австралія - Візьміть Міське та регіональне планування Австралія. Усі програми Міське та регіональне планування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Міське та регіональне планування, Австралія Filter

Бакалавр побудованого навколишнього середовища

Melbourne Polytechnic
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Melbourne Polytechnic бакалавр з вбудованого середовища був розроблений після суворих консультацій із зацікавленими сторонами галузі та порівняльним аналізом з порівняльними к ...

Детальніше