BACHELORSTUDIES

Міське та регіональне планування Азія - Міське та регіональне планування програми МВА Азія

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Область міського і регіонального планування присвячена створенню проектів для перетворення і використання території для міських, індустріальних або регіональних потреб. Деякі спеціалізації включають вивчення навколишнього середовища і транспорту.  

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Міське та регіональне планування Азія - Візьміть Міське та регіональне планування Азія. Отримати всі програми Міське та регіональне планування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Міське та регіональне планування, Азія Filter

Бакалаврське містобудівне та архітектурне проектування

German University of Technology in Oman
BSc
Вер 2020
<
Денна
<
7 семестри
англійська
Кампус

Якість міського життя не вимірюється масштабом пам'ятників, торгових центрів, автомобільних доріг або регульованих заходів зверху, але створюючи середовище, яке є живим, живим ...

Детальніше

Бакалавр міського та регіонального планування

Universiti Teknologi Malaysia
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Програма міського та регіонального планування підкреслює технічні, стратегічні та загальні навички, які вимагають від планувальників. Студенти надихаються знаннями про принцип ...

Детальніше