BACHELORSTUDIES

Міське та регіональне планування Литва - програми МВА Литва Міське та регіональне планування

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Область міського і регіонального планування присвячена створенню проектів для перетворення і використання території для міських, індустріальних або регіональних потреб. Деякі спеціалізації включають вивчення навколишнього середовища і транспорту.  

Литви, офіційно Республіка Литва є країною, в Північній Європі, найбільший з трьох країн Балтії. Він розташований вздовж південно-східного узбережжя Балтійського моря, на схід від Швеції і Данії. Більше 90% литовців говорять хоча б однією іноземною мовою, а половина населення говорить на двох іноземних мовах, в основному, російська та англійська.

Міське та регіональне планування Литва - Візьміть Міське та регіональне планування Литва. Усі програми Міське та регіональне планування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Міське та регіональне планування, Литва Filter

Бакалавр архітектури (інтегровані дослідження: бакалавр та магістр)

Kaunas University of Technology
Bachelor
01 Вер 2020
<
Денна
<
5 років
англійська
литовський
Кампус

Динамічна, інноваційна і практична в той же час, програма реалізується за допомогою методу Студія - навчальні курси інтегруються в єдине комплексне завдання: студенти вивчають ...

Детальніше